Nowa usługa w ZOO Wrocław – Porozmawiaj z małpami

Fot. ZOO Wrocław

Wrocławskie Zoo w trosce o podnoszenie standardów jakości obsługi odwiedzających uruchamia dzisiaj specjalną infolinię! Obsługiwana będzie ona przez… pawiany masajskie.

Dzwoniąc pod numer pod numer 510 957 643 dowiesz się, jak małpom mija dzień i co słychać u osobników tego gatunku na wybiegu. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż pawiany są jeszcze nieco nieokrzesane. To nowa forma treningu medycznego, która ma na celu zapewnić rozrywkę tym inteligentnym zwierzętom.

Pawiany otrzymały telefony w ramach wzbogacenia ich środowiska w ZOO. Droga do nowej funkcji wcale nie była taka oczywista.

Zachęcamy do dzwonienia pod 510 957 643 (koszt według taryfy operatora). Dzięki temu Zoo może zapewnić pracownikom Biura Obsługi Klienta zasłużony urlop. Infolinia czynna będzie dobę od uruchomienia.

Zobacz pawiana podczas „pracy” 🙂

***

Jest to oczywiście forma żartu primaaprilisowego.

Kilka dni temu na wybieg pawianów wpadł telefon komórkowy, którym zwierzęta szybko się zainteresowały, a jeden z naszych zwiedzających nagrał telefonem małpę zafascynowaną znaleziskiem.

-Zdarza się, że nasi odwiedzający gubią na wybiegach różne drobiazgi: okulary, zabawki dla dzieci, czy jedzenie (wierzymy, że nasi wspaniali goście z pewnością nie dokarmiają zwierząt celowo – to dla nich szkodliwe!). – tłumaczy Agnieszka Korzeniowska z ZOO Wrocław.

Opiekunowie zwierząt odnajdują różne „skarby” podczas sprzątania wybiegów. Wyciągnięcie zguby od razu jest najczęściej niemożliwe, gdyż opiekunowie nie wchodzą na teren, na którym właśnie znajduje się zwierzę.

 Właściciel zgubionej komórki może ją odebrać w naszym zoo. Urządzenie jest sprawne. Mamy nadzieję, że małpy nie wykonywały połączeń do Afryki, skąd pochodzą pawiany masajskie.

mat. ZOO Wrocław / własne

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content