Gitarowy weekend we Wrocławiu. Koncerty, ścianka i bezpłatna nauka gry

Fot. mat. pras.

Równo za miesiąc, 1 maja, na wrocławskim Rynku odbędzie się 20. Gitarowy Rekord Świata, podczas którego uczestnicy wspólnie zagrają „Hey Joe” Jimiego Hendrixa. Zanim jednak do tego dojdzie, organizatorzy zapraszają w dniach 1-3 kwietnia na koncerty i warsztaty w klubie Stary Klasztor. Na większość wydarzeń jest wstęp wolny.

-Wydarzenie ma na celu przygotowanie do rekordu, który co roku gromadzi we Wrocławiu tysiące miłośników gitar. Zaczynamy od Gitarowego Wehikułu Czasu – mówi koordynatorka wydarzenia, Paula Szewczyk.

W sobotę będzie można zostać gwiazdą rocka. Muzycy przeprowadzą casting i zapraszają osoby w każdym wieku na przesłuchania (w godz. 17:00-20:00), a po nich wspólne jam session.

Niedziela 3 kwietnia to z kolei propozycja dla rodzin z dziećmi, czyli koncert „Mam tę moc – piosenki z bajek Disneya”, a po nim bezpłatna nauka gry na instrumentach. Zaproszenie skierowane jest także do rodzin z Ukrainy, dodaje Paula Szewczyk.

Podczas całego weekendu za gitary chwycą również wrocławskie krasnoludki. Każdy, kto zrobi im zdjęcie i wyśle na adres promo@heyjoe.pl lub zamieści w social mediach z hasztagiem #gitarowyrekord i @gitarowyrekord, ma szansę na zdobycie biletów na niedzielny koncert oraz na festiwal 3-Majówka we Wrocławiu 2022.

Więcej o Gitarowym Weekendzie na naszej antenie już w piątek (1 kwietnia) po godz. 16:10.

Fot. mat. pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content