Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu zapraszają na Mszę Św. i konferencję

fot. Radio Rodzina

Mężczyźni Świętego Józefa zachęcają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się  w piątek  25 marca 2022 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Tym razem mężczyźni zapraszają już o godz. 17.00, aby w jedności z Papieżem Franciszkiem, wznieść modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Następnie rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której ks. Jerzy Morański SDS będzie oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chciałyby skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

W dalszej części po Mszy Św. konferencję pt. „Dusza i ciało czyli tożsamość mężczyzny św. Józefa” wygłosi Mariusz Trębicki – lider Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu, któremu będą towarzyszyć świadectwa członków wspólnoty. Kim właściwie jest Mężczyzna św. Józefa? Kiedy nim się staje? Jak realizuje swój rozwój duchowy we wspólnocie? Czy każdy może być Mężczyzną św. Józefa? Jak się formuje mężczyzna, który pragnie o sobie powiedzieć, ze jest mężczyzną św. Józefa? Jak czuwać i modlić się, aby duch był ochoczy i ciało mocne? Czy to ważne, potrzebne, konieczne? Istotne pytania i jeszcze istotniejsze odpowiedzi pojawią się podczas konferencji Mariusza.

Więcej informacji o spotkaniu na http://mezczyzniwewroclawiu.pl.

Ze względu na istniejące nadal obostrzenia dotyczące ilości uczestników wymagana jest rejestracja udziału na stronie: https://mezczyzniwewroclawiu.pl/dusza-i-cialo-czyli-tozsamosc-mezczyzny-sw-jozefa/

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content