Wiceprezes Magdalena Piasecka w „Dolny Śląsk z bliska”
23 czerwca 2026
fot. Patrycja Jenczmionka
Magdalena Piasecka – radna Sejmiku z ramienia Koalicji Obywatelskiej, Przewodnicząca Komisji Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu, wiceprezes DOT i Hali Stulecia gościła w naszym cyklicznym programie. Wracamy do ostatniej sesji absolutoryjnej, rozmawiamy o otwarciu sezonu turystycznego w Kłodzku, trendach i ruchu turystycznym. Nie zabraknie pytań o wydarzenia w Hali Stulecia.
POSŁUCHAJ:
cz.1
cz.2
cz.3