Wiceprezes Magdalena Piasecka w „Dolny Śląsk z bliska”

fot. Patrycja Jenczmionka

Magdalena Piasecka – radna Sejmiku z ramienia Koalicji Obywatelskiej, Przewodnicząca Komisji Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu, wiceprezes DOT i Hali Stulecia gościła w naszym cyklicznym programie. Wracamy do ostatniej sesji absolutoryjnej, rozmawiamy o otwarciu sezonu turystycznego w Kłodzku, trendach i ruchu turystycznym. Nie zabraknie pytań o wydarzenia w Hali Stulecia.

POSŁUCHAJ:

cz.1

cz.2

cz.3

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl