Natura, sztuka i emocje – to daje energię do życia!

fot. Radio Rodzina

Polskie góry, Mazury, Podlasie i morze – miejsca, do których wraca najchętniej. Do tego miłość do tańca, opery i inspiracja twórczością Fridy Kahlo – Grażyna Wolikowska gościem Obliczy Wrocławia, w kolejnej odsłonie rozmowy.

W drugiej części rozmowy Grażyna Wolikowska zabiera nas w podróż bliżej – po Polsce, która niezmiennie ją zachwyca swoją różnorodnością i naturą. Opowiada o miejscach szczególnie jej bliskich: górach – Zakopane i Bieszczady – a także o Mazurach, Podlasiu i polskim morzu, gdzie odnajduje spokój i inspirację.

To jednak nie tylko rozmowa o podróżach. Grażyna Wolikowska dzieli się również swoimi pasjami – miłością do tańca i opery, które od lat są ważną częścią jej życia i sposobem wyrażania emocji.

Wśród inspiracji pojawia się także Frida Kahlo – artystka, której twórczość i niezwykła osobowość pozostają dla niej ważnym punktem odniesienia.

POSŁUCHAJ:

Audycja powstaje we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.

Rozmawia Łukasz Ligorowski.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl