XX Letnie Spacery z przewodnikiem PTTK

fot. Radio Rodzina

Koło Przewodników Miejskich Oddziału Wrocławskiego PTTK oraz Wydział Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miasta Wrocławia zapraszają na Letnie Spacery. W programie m.in. „Wrocław w pigułce”, wycieczki śladami sztuki czy najpiękniejsze parki. Spacery są bezpłatne i potrwają do 17 września.

Oddział Wrocławski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego we Wrocławiu zaprasza na XX edycję swoich spacerów. W tym roku przygotowano 65 spacerów z przewodnikiem: 45 w języku polskim, 5 w języku angielskim i 5 w języku ukraińskim oraz 10 rowerowych.

Spacery są bezpłatne, na niektóre obowiązują zapisy (rowerowe). Przewodnicy PTTK pokażą miasto w pigułce i zaprowadzą tam, gdzie produkowano “białe złoto”. Poprowadzą nas też wrocławskimi śladami Jerzego Nowosielskiego – patrona roku 2023.

Gościem audycji był Damian Kanclerski – przewodnik miejski po Wrocławiu i koordynator Letnich Spacerów.

POSŁUCHAJ:

Cz. 1. O swojej pasji odkrywania

Cz. 2. Jak poczuć się turystą we własnym mieście

Cz. 3. Tematy XX Letnich Spacerów po Wrocławiu

Cz. 4. Propozycje dla rodzin i seniorów

Cz. 5. Wratislavia, Breslau, Wrocław

5 minut dla zdrowia – higiena snu w trakcie upałów

Rozmawiała Daria Detlaf. Audycja powstaje we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego. Więcej informacji: https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/sport-i-rekreacja/1286164-letnie-bezplatne-spacery-z-przewodnikiem-po-wroclawiu

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content