Dzieje się we Wrocławiu #210

Fot. Daria Detlaf

Trwa czwarta edycja inicjatywy Wrocławskiej Rady Kobiet, której celem jest promowanie idei zaangażowania zawodowego i społecznego oraz przedstawienie pozytywnego przykładu działalności kobiet w szczególności na rzecz kobiet.

Do 16 października można przesyłać zgłoszenia swoich kandydatek do tytułu Wrocławianka Roku 2023. O zwycięstwo w plebiscycie panie powalczą w siedmiu różnych kategoriach, m.in. działalność społeczna i edukacyjna, działalność naukowo-badawcza czy działalność small biznes.

Gościem Radia Rodzina jest Joanna Nyczak, przewodnicząca Wrocławskiej Rady Kobiet i dyrektorka Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMW.

POSŁUCHAJ:

Swoje zgłoszenia można nadsyłać poprzez:

  • adres mailowy – wzd@um.wroc.pl z dopiskiem w tytule „Wrocławianka Roku”
  • listownie – na adres organizatora Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych ul. G. Zapolskiej 4 z dopiskiem na kopercie „Wrocławianka Roku” lub osobiście
  • w kancelarii UMW ul. G. Zapolskiej 4, sala nr 4, w kopercie z dopiskiem „Wrocławianka Roku”.

Formularz plebiscytu dostępny na stronie organizatora: https://www.wroclaw.pl/dla-mieszkanca/plebiscyt-wroclawianka-roku-2023-zgloszenie. Finał tegorocznej edycji odbędzie się 27 listopada o godz. 18.00 w Teatrze Muzycznym Capitol. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Natalia Przybysz.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content