VI edycja koncertu „Rodzina Sygnału Miłosierdzia”

fot. Radio Rodzina

8 czerwca br. o godz. 19.30 w Nowej Rudzie-Słupcu ponownie zagra Rodzina Sygnału Miłosierdzia. To już VI edycja koncertu plenerowego, który powstał z myślą o wierzących  Diecezji Świdnickiej. Wydarzenie jest w pełni darmowe dla uczestników i odbiorców. 

W studiu Radia Rodzina Wojciech Budniak – organizator i prezes zarządu Stowarzyszenia Sygnały Miłosierdzia, Paulina Król – koordynatorka artystyczna i rzeczniczka prasowa oraz Mirosław Klimorowski – koordynator Klubu Honorowych Dawców Krwi Legion z Kłodzka.

Posłuchaj rozmowy:

Część 1.

Część 2.

Część 3.

Część 4.

Sygnał Miłosierdzia to niezapomniana duchowa podróż poprzez piękno muzyki  chrześcijańskiej. To wyjątkowy koncert plenerowy odbywający się w uroczystość Bożego  Ciała w Nowej Rudzie-Słupcu. Wydarzenie jest przepełnione modlitwą, uwielbieniem i  pozytywną energią, które poprzez muzykę pozwolą Ci doświadczyć Bożej obecności w  atmosferze pełnej nadziei i miłości. Poprzez to wydarzenie wspierana jest wspólnota  chrześcijańska, która pomimo wszelkich trudności społecznych posiada w sobie pasję,  energię i radość. Bądź obecny razem z nami by we wspólnym gronie odebrać Sygnał  Miłosierdzia! 

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content