Teresa Tadeuszyk o pasji do sportu

Fot. seniorzy.wroclaw.pl

Czy od aktywności fizycznej można się uzależnić? Czy sport jest formą terapii? O tym porozmawiamy z Teresą Tadeuszyk, animatorką zajęć dla seniorów we Wrocławiu.

Nowy cykl bezpłatnych zajęć nordic walking we wrocławskich parkach (Zachodnim, Szczytnicki) rusza już 3 listopada. Są jeszcze wolne miejsca, wystarczy zgłosić chęć udziału i dołączyć do grupy. Zajęcia prowadzone są w ramach międzypokoleniowego projektu „Opowieści ruchem pisane„.

Posłuchaj:

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

Pani Teresa Tadeuszyk jest absolwentką wrocławskiej „Szkoły Liderów”, od wielu lat aktywizuje osoby starsze, zwłaszcza w aspekcie zdrowego stylu życia, profilaktyki i sportu. Prowadzi cykliczne zajęcia dla seniorów z nordic walking i gimnastyki ogólnorozwojowej. Poza tym promuje działania poprawiające kondycję psychofizyczną seniorów, bierze udział w licznych projektach międzypokoleniowych i międzykulturowych , m.in.: w Kawiarence ESPERO realizowanej z Europejskim Centrum Edukacji Międzykulturowej. Zawsze życzliwa, uśmiechnięta, zaraża pozytywną energią w działaniu.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content