Teleopieka z jednej strony, a z drugiej warsztaty aktorskie

fot. pixabay.com

Wielu gości i dwa bardzo ciekawe tematy podczas emisji kolejnego odcinka Radiowego Klubu Seniora: teleopieka oraz Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora. W pierwszej części gośćmi Gabrieli Iwińskiej będą Marzena Krawiec, wiceprezes zarządu Telemedycyna Polska SA, Robert Bednarski, dyrektor ds. SmartCity z Urządu Miejskiego Wrocławia oraz Robert Pawliszko, zastępca dyrektora Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, z kolei w drugiej części będzie gość, którego przedstawiać nie trzeba – Stanisław Dzierniejko, pomysłodawca i dyrektor dwóch wrocławskich festiwali: Aktorstwa Filmowego i Festiwal Reżyserii Filmowej, autor książki „ Mój pierwszy seans filmowy”. Organizator „Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora”.

Na temat zdalnej opieki posłuchacie w ramach naszej audycji, ale także przeczytacie na stronie https://teleopieka.wroclaw.pl/, gdzie znajdują się wszystkie szczegółowe informacje oraz potrzebne instrukcje dołączenia do programu wraz z formularzem zgłoszeniowym. Telefon kontaktowy to 800-707-089, a mail to kontakt@teleopieka.wroclaw.pl.

Przypominamy także, że spotkanie inaugurujące czwartą edycję Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora odbędzie się 27 marca 2023 r. o godz. 14:00 we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego. Udział w programie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: tel. 71 344 44 44.

Z kolei casting do udziału w warsztatach odbędzie się 28 marca 2023 r. we Wrocławskim Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zgłaszać się do castingu można do dnia 22.03.2023 r. pod tel. 71 772 49 48 w godz. 10:00 – 13:00 (pn.-pt.).

Posłuchaj audycji:

Cz. 1. (Teleopieka)

Cz. 2.

Cz. 3.

Cz. 4.

Cz. 5. (WFCS i warsztaty aktorskie)

Cz. 6.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content