Studio Pielgrzymkowe #4: Namysłów – Wierzbica Górna

fot. Radio Rodzina

Pątnicy z archidiecezji wrocławskiej są w drodze na Jasną Górę już czwarty dzień. Półmetek trasy przypada na uroczystość Przemienienia Pańskiego.

Mszę Św. o godz. 7:00 odprawił i homilię wygłosił o. bp Jacek Kiciński. Wskazywał na Jezusa, który chce przemieniać serce człowieka, by było czyste i zdolne do kochania. Warunki pogodowe na trasie do przejścia, choć po ostatnich deszczach zdecydowanie przyda się obuwie trekkingowe, zabudowane.

Trasa z Namysłowa do Wierzbicy Górnej jest relatywnie krótka, bo ma ok. 20 km. Pokonują ją dziś pielgrzymi stali oraz grupy sztafetowe nr 11 (z ziemi namysłowskiej) z ks. Piotrem Nowickim jako przewodnikiem i grupa nr 14, czyli parafianie z Góry, Milicza i Głębowic.

POSŁUCHAJ:

Cz. 1. – pielgrzymi i przewodnik grupy 14 ks. Łukasz Romańczuk

Cz. 2. – ks. Łukasz Romańczuk c.d.

Cz. 3. – kolejna część konferencji wokół głównego tematu pielgrzymki: SPOTKANIE. Głosi ks. Tomasz Płukarski, główny przewodnik

Emisja Studia codziennie o 13:10, powtórki na antenie po godz. 22:30. Pielgrzymi dotrą na Jasną Górę 10 sierpnia. Tego dnia (wtorek) planujemy emisję Mszy Świętej z udziałem pielgrzymów naszej archidiecezji.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content