Rafał Dutkiewicz: Polityka ratusza powinna zrobić korektę jeśli myśli o reelekcji

fot. Patrycja Jenczmionka

Były prezydent Wrocławia – Rafał Dutkiewicz był gościem audycji „Poranny Gość”. Podzielił się z nami nad jakimi projektami biznesowymi pracuje, powiedział o swoich planach politycznych, skomentował najnowszy sondaż wyborczy czy skrytykował działania magistratu.

Były prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz angażuje się w projekty związane z powstaniem farmy aquaponicznej.

W planach byłego prezydenta jest wydanie nowej książki, a także wizyta w USA.

Były prezydent zaangażowany jest także w sprawy w ukraińskie. Uruchomiona zostanie także filia Katolickiego Uniwersytetu Ukraińskiego we Wrocławiu.

Rafał Dutkiewicz skomentował także najnowszy sondaż Kantar Public. Według niego KO cieszy się poparciem 31 proc. ankietowanych, co stanowi wzrost o 4 pkt. proc. w porównaniu z poprzednim badaniem, tym samym wyprzedza o 3 punkty procentowe PiS. – W przyszłym roku PiS przegra wybory – mówi Rafał Dutkiewicz.

„Porannego Gościa” pytaliśmy o brak programu opozycji. Donald Tusk twierdzi, że antypis to najbardziej pozytywny program.

Jaka będzie polityczna przyszłość Rafała Dutkiewicza?

Były prezydent podzielił się z nami swoimi niepokojami dot. funkcjonowania wrocławskiego ratusza.

– Jestem niezadowolony, zasmucony i zaniepokojony, że zrezygnowano z kompetencji z miejskiego konserwatora zabytków – mówi Rafał Dutkiewicz.

-Polityka ratusza powinna zrobić korektę, jeśli myśli o reelekcji -zaznacza.

Rafał Dutkiewicz potwierdził po raz kolejny na naszej antenie, że nie zamierza ubiegać się o urząd prezydenta w wyborach samorządowych w 2024 roku.

POSŁUCHAJ:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content