Poseł na Sejm Agnieszka Soin: Jesteśmy rządem na trudne czasy

fot. Patrycja Jenczmionka

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden rozpoczął swoją wizytę od Kijowa. Nie była ona wcześniej zapowiedziana. Już dziś prezydent USA rozpocznie swoją wizytę w Polsce. Spotka się prezydentem Andrzejem Dudą, wygłosi też przemówienie do narodu polskiego w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego. O znaczeniu wizyty w naszym kraju rozmawiamy z posłem na Sejm Agnieszką Soin. Poruszymy także temat skierowania przez prezydenta ustawy o Sądzie Najwyższym do Trybunału Konstytucyjnego, wyborach parlamentarnych oraz powiemy o kandydacie na urząd prezydenta Wrocławia.

Wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych będzie już drugim spotkaniem w przeciągu roku w Polsce

Poseł na Sejm Agnieszka Soin będzie obecna w trakcie wydarzenia z przywódcą USA.

– Polska jest kluczowym sojusznikiem USA na wschodniej flance NATO, mówi poseł na Sejm.


W planach prezydenta USA jest także udział w posiedzeniu Bukaresztańskiej Dziewiątki, która skupia państwa wschodniej flanki NATO oraz rozmowy z sekretarzem generalnym NATO i przedstawicielami amerykańskiej ambasady.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden spotka się prezydentem Andrzejem Dudą, wygłosi też przemówienie do narodu polskiego w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego.

Poseł na Sejm Agnieszka Soin: Jesteśmy rządem na trudne czasy

Prawo i Sprawiedliwość ma zaprezentować założenia programowe na tegoroczne wybory parlamentarne za 3-4 miesiące – poinformował o tym Krzysztof Sobolewski sekretarz generalny partii. Czy będą nowe propozycje? – pytamy Agnieszkę Soin – posła na Sejm.

-Przede wszystkim będziemy pokazywać, co udało nam się do tej pory zrealizować. Jesteśmy rządem na trudne czasy, mówi poseł na Sejm Agnieszka Soin.

500 plus, 13 i 14 emerytura, Wyprawka 300 plus, zwolnienie z podatku dla osób do 26. roku życia – wyliczała poseł na Sejm.

Wychodzimy z nowymi rozwiązaniami naprzeciw problemom, które powstają, mówi Agnieszka Soin.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości wspiera bezpieczeństwo naszego kraju, dodaje.

Poseł na Sejm przyznała także, że rząd chce ulepszyć politykę mieszkaniową.

Pełnomocnika struktur PiS we Wrocławiu pytaliśmy także, kiedy poznamy kandydata tej partii.

– Nasz kandydat będzie gwarantem współpracy samorządu z rządem. Nie będzie stał tyłem do mieszkańców.

Poseł Agnieszka Soin nie wykluczyła, że na dolnośląskich listach parlamentarnych mogą znaleźć się obecni eurodeputowani.

POSŁUCHAJ:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content