Poczuj się „uKochana”

Fot. s. Maria Czepiel, Magdalena Papierkowska - organizatorki akcji

Zapraszamy dziewczęta i kobiety do udziału w adwentowym dniu skupienia, który 10 grudnia odbędzie się u sióstr elżbietanek we Wrocławiu. Trwają zapisy. Będzie to wyjątkowy czas dla pań (młodszych i starszych) po to, by odpocząć i nabrać sił przed Bożym Narodzeniem.

-Odkrywam od niedawna, że w naszej archidiecezji są spotkania, które pozwalają kobietom zajrzeć głębiej w siebie, trochę się poznać, spotkać się z Jezusem i między sobą. – mówi s. Maria Czepiel CSSE, organizatorka dnia skupienia.

To bardzo ważne dla wszystkich kobiet, by dzielić się doświadczeniami. Nie tylko trudnymi, ale i radościami. Zaczerpnąć ze spotkania z Jezusem, doświadczyć uzdrowienia tak jak wiele kobiet w Biblii. – tłumaczy siostra. -Myślę, że takie spotkania dla kobiet są potrzebne dla całej wspólnoty Kościoła. Bo kobieta nosi w sobie ogromne bogactwo, które Pan Bóg w niej złożył, bogactwo, które nie zostało jeszcze w pełni odkryte.

Dzień skupienia potrwa w godz. 9:00-18:00. W programie konferencja p. Elżbiety Łozińskiej o roli i misji kobiety, medytacja ze Słowem Bożym, Eucharystia, poczęstunek oraz lepienie pierogów.

POSŁUCHAJ:

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

Cz. 4.

Zapisy pod adresem email: mariamcsse@gmail.com oraz telefon: 692-197-530. Udział w spotkaniu to dobrowolna ofiara. Na miejscu zapewniony będzie posiłek (i w razie potrzeby nocleg).

mat.prasowe

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content