Pielgrzymuj maturzysto na Jasną Górę!

fot. Radio Rodzina

Z radością zapowiadamy i zapraszamy na już kolejną Archidiecezjalną Pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę! Odbędzie się ona 10 marca 2023 r. pod przewodnictwem J.E. Ks. Bp. Macieja Małygi. Szczegóły i charakter tegorocznej wyprawy przybliża gość Radia Rodzina, ks. Piotr Rozpędowski – Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży.

Tegoroczny temat pielgrzymki brzmi: Moja wolność. Będziemy rozmawiać nt. tego, co zrobić z tą wolnością, jak ją dobrze wykorzystać? Oczywiście podamy potrzebne szczegóły dotyczące zapisów zarówno całych szkół na pielgrzymkę, jak i indywidualnych osób. Opowiemy o gościu, który pojawi się na zjeździe, ale i dotkniemy trudniejszego tematu, jak zmniejszająca się ilość osób, chcących wybrać się na Jasną Górę.

Niezwłocznie już teraz wszystkich młodych dorosłych zapraszamy w tę niezwykłą podróż, by się spotkać, porozmawiać i zintegrować.

Plan pielgrzymki oraz szczegóły dot. zapisów znajdziecie tutaj: https://www.mlodzimlodym.wroclaw.pl/2023/01/19/pielgrzymka-maturzystow-na-jasna-gore-2023/.

Posłuchaj rozmowy:

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content