Parafialny Bal Karnawałowy, czyli sposób na integrację Parafian

fot. facebook.com/parafialnybalcharytatywny

W dzisiejszej audycji zabierzemy Was do podwrocławskiego Smolca, tam na początku lutego, a dokładniej 10.02.2024 Parafianie będą bawić się wspólnie na Parafialnym Balu Karnawałowym. Wspomniane wydarzenie ma na celu, przede wszystkim, integrację Parafian. Ma też cel poboczny, jakim jest zbiórka środków na pomoc w renowacji smoleckiej świątyni.

Dziś w studiu Radia Rodzina gościliśmy Mieczysława Trzcińskiego i Wojciecha Osińskiego, czyli członków komitetu organizacyjnego, którzy opowiedzieli nam o tym skąd wziął się pomysł zorganizowania Parafialnego Balu Karnawałowego, o atrakcjach, które czekają na tegorocznych uczestników wydarzenia, a także o ostatnich przygotowaniach przed zabawą.

W tym roku odbędzie się 6. edycja Balu Parafialnego. Jej tematem przewodnim jest miłość i małżeństwo.

-W czasach kiedy to małżeństwo jest zagrożone, chcielibyśmy podkreślić, że to wszystko co budujemy wokół naszej Parafii jest oparte na solidnym fundamencie małżeństwa- zaznaczył Mieczysław Trzciński.

Smolecki Parafialny Bal Karnawałowy od początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród smolczan. Również i na tegoroczną zabawę miejsca bardzo szybko się rozchodzą, co podkreślają organizatorzy.

-Jeszcze kilka miejsc zostało, ale nie zwlekałbym z zapisaniem się, ponieważ są to naprawdę ostatnie już miejsca – podkreśla Mieczysław Trzciński.

Informacje o Parafialnym Balu Karnawałowym można znaleźć na stronie parafii smoleckiej oraz na profilu Facebookowym wydarzenia.

Posłuchaj:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content