Opłatek Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej

fot. Radio Rodzina

20 stycznia o godz. 17:00 w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu odbędzie się Pielgrzymkowe Spotkanie Opłatkowe. Zapraszamy wszystkich pielgrzymów, przewodników, rodziny Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej do wspólnego kolędowania i świętowania.

-To jest taka nowa tradycja pielgrzymkowa, która dopiero się rodzi, bo pierwsze spotkanie opłatkowe pielgrzymów PPW na Jasną Górę odbyło się w ubiegłym roku. Spotkanie zaprocentowało pozytywnymi opiniami, dlatego postanowiliśmy, że będziemy je kontynuować. – mówi rzecznik, ks. Łukasz Romańczuk.

Aula będzie podzielona na dwie części: na scenie odbędzie się czytanie Ewangelii, życzenia i kolędowanie (w zeszłym roku towarzyszył chór z Brzeziej Łąki, zespół N.O.E.), natomiast w drugiej części sali ustawione będą stoły z poczęstunkiem. Opłatek potrwa do ok. 21:00.

-Każdy może wnieść swoją cegiełkę, przynosząc coś słodkiego. Chcemy, aby to było nasze wspólne świąteczne świętowanie. – dodaje kapłan.

Gościem audycji był ks. Łukasz Romańczuk, rzecznik prasowy Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej.

Posłuchaj:

Cz. 1.

Cz. 2.

Rozmawiała Daria Detlaf

Piesza Pielgrzymka Wrocławska Jasnogórska odbędzie się od 3 do 10 sierpnia. Hasło wydarzenia zostanie ogłoszone wkrótce.

Fot. PPW mat. pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content