Ogień Dwóch Serc w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego

Fot. ochrzczeniogniem.org

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do salezjańskiej parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Wrocławiu na całonocne czuwanie przy Najświętszym Sakramencie.

Całonocne czuwanie „Ogień Dwóch Serc” to element stały, przygotowujący parafie archidiecezji wrocławskiej do VII Weekendu Ewangelizacji „Ochrzczeni Ogniem”. 3 listopada o godz. 18 wyruszy pielgrzymka z kościoła pw. św. Maurycego przy ul. Traugutta do kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego przy pl. Grunwaldzkim 3, gdzie o 19.00 rozpocznie się Msza św.

O 20.00 zaplanowane jest nabożeństwo ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie, a od ok. 22.00 kolejne wspólnoty (m.in. Odbudowa, zespół N.O.E., Effatha) poprowadzą całonocne czuwanie. Zakończy je różaniec wynagradzający Sercu Maryi o 7.00 i Eucharystia o 8.00.

Szczególnie zaproszeni są studenci. Przez całą noc do raba w „Stolarni” obok kościoła będzie można przy kawie, herbacie i poczęstunku porozmawiać z członkami wspólnot działających przy parafii (DA „Most”, wspólnota „Odbudowa”).

Na wydarzenie zaprasza nasz gość, o. Krzysztof Piskorz OCD.

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

o. Krzysztof z grupy Katolicy na Ulicy

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content