Oficyna inspiracji na Nadodrzu. Przysiądź się i stwórz mozaikę

fot. Radio Rodzina

W dniach 6-9 lipca zapraszamy do pracowni MiserArt. Artyści i mieszkańcy stworzą razem mozaikę, która zostanie zainstalowana na ścianie budynku przy ul. Cybulskiego 35a. Na co dzień przychodzą tu osoby, które poprzez pracę twórczą wychodzą z kryzysu bezdomności.

Zależy nam, aby lokalna społeczność mogła się lepiej poznać i zintegrować. Będziemy tworzyć mozaikę w godz. 11:00-17:00 – mówi Wojciech Skibicki, kierownik ds. artystycznych w MiserArt.

Niegdyś na Nadodrzu powstał kolorowy mural, który uwiecznił mieszkańców żyjących w kamienicach wokół podwórka przy ul. Roosvelta. W ciągu najbliższych dni powstanie nowa praca – nawiązująca tym razem do natury – przy oficynie MiserArtu.

Ponadto pracownia otwiera swoje drzwi: będzie można poznać zaplecze, zwiedzić wystawę. W podwórku przy Cybulskiego już 9 lipca w godz. 16:00-20:30 zorganizowane zostaną warsztaty kulinarne (pieczenie podpłomyków, parzenie herbaty), fotograficzne, tworzenie kul nasiennych i koncert Sam Alty.

O programie, integracji i wychodzeniu z kryzysu bezdomności rozmawiamy z Wojciechem Skibickim z MiserArt we Wrocławiu. Zaprasza Daria Detlaf.

POSŁUCHAJ:

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1177224636393372/?ref=newsfeed

Fot. FB wydarzenia

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content