Minister M. Maląg: Kobiety w naszym rządzie wprowadzą nową energię

fot. źródło mat.pras. Marlena Maląg Minister Rodziny i Polityki Społecznej

Premier Mateusz Morawiecki przedstawił rząd, który jeśli nie otrzyma wotum zaufania będzie funkcjonował przez 2 tygodnie. Marlena Maląg objęła resort rozwoju i technologii. Z byłą minister rodziny i polityki społecznej rozmawiamy o projektach w ministerstwie, zaprzysiężeniu rządu czy „zemście” na Zjednoczonej Prawicy.

O emocjach po zaprzysiężeniu mówi Marlena Maląg – Minister Rozwoju i Technologii i była Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

Resort rozwoju i technologii oraz rodziny i polityki społecznej mają wspólny mianownik.

Większość w gabinecie premiera Mateusza Morawieckiego stanowią kobiety. -Kobiety w naszym rządzie wprowadzą nową energię do naszej formacji politycznej, mówi minister.

Minister pytaliśmy, czy obawia się zapowiadanych rozliczeń. – Będzie teatr kuglarstwo. Ten ogień będzie podsycany do wyborów samorządowych i parlamentarnych. Gen zemsty jest dzisiejszej w większości sejmowej – mówi Marlena Maląg – Minister Rozwoju i Technologii i była Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

Resortem rodziny i polityki społecznej pokieruje działaczka społeczna – Dorota Bojemska. Przewodnicząca Rady Rodziny przy Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej.

Z minister rozmawiamy także o projektach społecznych, in vitro oraz jakie szanse ma nowy rząd na wotum zaufania.

Termin expose Mateusz Morawiecki ma wkrótce ustalić z marszałkiem Sejmu.

POSŁUCHAJ:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content