Marzę o tym, by za jakiś czas mur na granicy białoruskiej przestał istnieć

fot. Patrycja Jenczmionka

Senator Kazimierz Michał Ujazdowski jest kandydatem paktu senackiego w okręgu nr 6. O mandat powalczy m.in. z obecnym wojewodą Jarosławem Obremskim. -Nie oddam głosu referendalnego. Mam nadzieję, że Polacy na to oszustwo się nie nabiorą, -Marzę o tym, by za jakiś czas mur na granicy białoruskiej przestał istnieć, – W szkołach istnieją toksyczne relacje – mówił w audycji „Poranny Gość” senator K.M Ujazdowski.

W 2019 został senatorem jako kandydat Koalicji Obywatelskiej w okręgu wyborczym nr 44  (obejmującym część dzielnic Warszawy i zagranicę). Tym razem startuje z obwarzanka wrocławskiego.

-Nie mam poczucia powrotu, a kontynuacji – mówi senator Kazimierz Michał Ujazdowski

Zdaniem senatora jednym z pierwszych zadań nowego rządu będzie odblokowanie środków z KPO.

-Mamy projekt ustawy ws. bezpieczeństwa państwa i współpracy ponad podziałami.

Senatora pytaliśmy także o mur na granicy, Czy powinien być rozebrany? -Mur powinien być szczelny. Marzę o tym, by za jakiś czas mur na granicy białoruskiej przestał istnieć

Nowy rok szkolny rozpoczął się z ponad 23 tysiącami wakatów nauczycieli.  – Model edukacji ministra Czarnka zakłada ręczne sterowanie i centralizm. Mało nauczycieli chce zostać dyrektorami z powodu toksycznej relacji między ministerstwem, kuratoriami, a szkołami – mówi senator.

-Nie wezmę udziału w referendum –powiedział na naszej antenie.

POSŁUCHAJ:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content