Łukasz Kasztelowicz: Jestem gotowy do dyskusji z prezydentem Jackiem Sutrykiem

fot. Patrycja Jenczmionka

Wieloletni prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, radca prawny oraz wrocławianin – Łukasz Kasztelowicz to kandydat na urząd prezydenta z ramienia PiS. O wizji Wrocławia rozmawialiśmy dziś w audycji „Poranny Gość”. -My mieszkańcy Wrocławia powinniśmy powiedzieć „stop” i wybrać kandydata, który ma realną szansę, by zmierzyć się programowo z obecnym prezydentem Wrocławia – Jackiem Sutrykiem.

Prezes Łukasz Kasztelowicz i kandydat PiS tłumaczy swoją decyzję o starcie w walce o urząd prezydenta.

Rządzenie Wrocławiem to nie jest bieżąca polityka, to nie są kwestie światopoglądowe, a ciężka praca. Będę starał się być kandydatem, który nie dzieli. Aktualny prezydent jest znudzony władzą – mówił kandydat PiS.

Prezes Łukasz Kasztelowicz proponuje m.in. darmową komunikację miejską, by odkorkować Wrocław.

Od lat ten sam układ zarządza miastem i wygrywają wybory. My mieszkańcy Wrocławia powinniśmy powiedzieć „stop” i wybrać kandydata, który ma realną szansę, by zmierzyć się programowo z obecnym prezydentem Wrocławia – Jackiem Sutrykiem.

-Mam kompetencje i siły do podołania temu zadaniu i kocham Wrocław, stąd ta chęć zmiany naszego miasta na lepsze mówił.

Kandydat PiS pomimo, że jest od 6 lat prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu nigdy nie spotkał się z obecnym prezydentem Wrocławia. -Chętnie spotkałbym się z obecnym prezydentem, Jestem gotowy do dyskusji – mówił kandydat PiS – Łukasz Kasztelowcz.

Wybory samorządowe odbędą się 7 i 21 kwietnia.

POSŁUCHAJ:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content