Gala „Po prostu piękni”

fot. L'arche Facebook

„Po Prostu Piękni” to wydarzenie organizowane przez Fundację L’Arche Wspólnota we Wrocławiu i Fundację ART JTM, w którym bohaterami są Osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Są piękni, kreatywni i pełni twórczej pasji, w której odzwierciedla się ich żywiołowość, ciekawość świata i radość z jego odkrywania.

Wystąpią jako tancerze i tancerki, na czerwonym dywanie zaprezentują kreacje polskich projektantów oraz pokażą swoje obrazy, nad którymi (specjalnie na ten dzień) pracują już od kilku miesięcy.

Naturalną scenografią dla gali i jej po prostu pięknych bohaterów będą zabytkowy dziedziniec i sala w Muzeum Archeologicznym, znanym większości wrocławian jako Arsenał Miejski. W centrum nowoczesnego, dużego miasta będzie można poczuć się jak w innym, równoległym świecie. A do wejścia do niego zapraszają nasi niezwykli bohaterowie, którym towarzyszą ich przyjaciele i asystenci.

W programie Gali „Po Prostu Piękni”:

• Pokaz mody z udziałem modelek i modeli z niepełnosprawnością intelektualną
• Wystawa obrazów stworzonych przez osoby z niepełnosprawnością
• Występ taneczny
• Aukcja charytatywna na rzecz mieszkańców domów prowadzonych we Wrocławiu przez Fundację L’Arche
• Koncert zespołu 13 Drzew.

O wydarzeniu, w studiu Radia Rodzina, opowiedziała Joanna Stasieńko, przewodnicząca zarządu Fundacji L’Arche, Katarzyna Przyślewicz, terapeutka i koordynatorka wydarzenia, a także stylistka Małgorzata Osuch z butiku A la Moda Style.

Posłuchaj

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

Cz. 4.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content