Dzień Jedności wspólnot Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym

Fot. wroclaw.odnowa.org

22-23 września wspólnoty Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej spotkają się na corocznej formacji. Gościem wydarzenia będzie ewangelizator Jude Antoine – świecki misjonarz z Malezji, który wygłosi świadectwo i cykl konferencji.

Dzień Jedności odbędzie się w Parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego (ul. Horbaczewskiego 20) we Wrocławiu. Rozpocznie go wieczorna Eucharystia, po której Jude wygłosi nauczanie. Jest to spotkanie dla kapłanów, liderów i animatorów wspólnot.

Z kolei w sobotę 23 września członkowie wspólnot i rodziny spotkają się od godz. 9:00 na modlitwie uwielbienia i konferencji. O godz. 12:00 Mszy św. przewodniczyć będzie i homilię wygłosi o. Bp Jacek Kiciński. Po Koronce do Miłosierdzia Bożego nastąpi druga konferencja misjonarza.

Trzecim wydarzeniem jest nowy cykl pt. „Droga do jedności i wolności w małżeństwie” dedykowany rodzinom – zwłaszcza z małymi dziećmi. Tym razem w Parafii pw. św. Rodziny (ul. Monte Cassino 68) we Wrocławiu.

Ks. prof. Rajmund Pietkiewicz, koordynator Katolickiej Odnowy w Duchu Św. archidiecezji wrocławskiej, opowiedział o programie tych spotkań i znaczeniu jedności we wspólnocie.

POSŁUCHAJ:

Cz. 1.

Cz. 2.

Koordynatorzy zachęcają do zapisów przez stronę <<tutaj>>.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content