Dzieje się we Wrocławiu #260

Jędrzej Rybak, rzecznik piłkarskiego WKS Śląsk Wrocław

Karnety na domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie 2024/2025 są już dostępne sprzedaży. To najkorzystniejszy sposób, by wspierać z trybun drużynę WKS-u.

Wicemistrz Polski zaprasza na Tarczyński Arena Wrocław! Karnety na domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie 2024/2025 dostępne w sprzedaży! To najkorzystniejszy sposób, by wspierać z trybun drużynę WKS-u. Co ważne, karnetowicze mogą skorzystać z dodatkowych zniżek, atrakcyjnych bonusów oraz unikalnych korzyści.

Zdobycie wicemistrzostwa oznacza dla Śląska Wrocław udział w eliminacjach Ligi Konferencji. Reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej to duży przywilej dla klubu i nie lada gratka dla kibiców, którzy licznie przychodzą oglądać zmagania w europejskich pucharach. Najlepsze miejsca trafią do karnetowiczów, ponieważ będą oni mieli sprzedaż zamkniętą biletów dla siebie oraz czwórki swoich znajomych! Pierwszego rywala poznamy już 19 czerwca!

Przed nami także moc piłkarskich emocji w związku z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2024. W wielu miejscach Wrocławia przygotowane są strefy kibica.

W studiu jest Jędrzej Rybak, rzecznik prasowy WKS Śląsk Wrocław. Porozmawiamy o kalendarzu naszych piłkarzy i benefitach dla kibiców.

Emisja audycji 13 czerwca po godz. 16:10.

Posłuchaj:

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content