Cyrkopole po raz szósty!

fot. Radio Rodzina

Katarzyna Matz z Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu (FAMA) zaprasza na festiwal Cyrkopole 23-25 czerwca na Psim Polu. W programie spektakle uliczne, zajęcia plastyczne, pokazy sztuczek cyrkowych oraz spektakle przygotowane specjalnie na Dzień Ojca.

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE odbywa się rokrocznie w ramach Święta Wrocławia i jest największym międzynarodowym przedsięwzięciem nowocyrkowym w mieście. Tak jak w poprzednich edycjach festiwalu w programie nie ma spektakli z udziałem zwierząt.

W 2023 roku czeka nas bardzo bogaty program Cyrkopola. Na otwarcie festiwalu zapraszamy na Cyrkowe Vairete, przygotowane we współpracy z Kolektywem Performatywnym. Warto wziąć udział w spektaklach scenicznych (np. iluzjonistyczny „The Trick”) i ulicznych (np. „Hop ku Przygodzie” czy „Niebezpieczne Rzeczy”). Nie można też ominąć parady ulicznej Teatru A3 pt. 'Zmysły’ (czyli lirycznego kabaretu ulicznego) oraz specjalnego pokazu Kejos i Przyjaciele 'Cyrk Bez Granic’. Najmłodszych zapraszamy do Cyrkowego Placu Zabaw. Pod tą nazwą kryje się szereg warsztatów i animacji, zabawy cyrkowe i lalkarskie, a także podstawy akrobatyki czy kreatywne zajęcia plastyczne. – zaprasza Katarzyna Matz, organizatorka wydarzeń kulturalnych w CBK Fama.

POSŁUCHAJ:

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content