Błogosfera zagra koncert kolęd

fot. Radio Rodzina

6 stycznia w Parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju na wrocławskich Popowicach odbędzie się uwielbieniowy koncert kolęd. W repertuarze usłyszymy zarówno tradycyjne kolędy, jak i nowe aranżacje utworów związanych z Bożym Narodzeniem.

Na wydarzenie zaprasza zespół Błogosfera, który powstał we Wrocławiu w 2020 roku. To grupa dwudziestu muzyków, wokalistów i instrumentalistów których łączy wiara i posługa w Kościele poprzez muzykę czy śpiew. Opiekunem jest proboszcz parafii oblatów, o. Błażej Mielcarek. Co ciekawe, sam gra w zespole… na gitarze basowej!

Koncert kolęd będzie miał charakter uwielbienia; pierwsza część poświęcona będzie nowym aranżacjom, druga to tradycyjne, znane wszystkim kolędy. Początek w sobotę 6 stycznia o godz. 19:00, po wieczornej Mszy Św., w sali św. Eugeniusza. Wstęp wolny.

Obecnie zespół pracuje nad stworzeniem materiału na pierwszą płytę. 13 stycznia zaplanowany jest kolejny koncert kolęd, tym razem w Karpaczu.

„Kolędowanie i kolędy odnoszą nas do narodzenia Pana Jezusa. W tym wszystkim najważniejsza jest Obecność”. – mówi proboszcz.

W naszym studiu są: Natalia Janiak, Agnieszka Bartz oraz o. Błażej Mielcarek.

Posłuchaj:

Cz. 1.

Cz. 2.

Cz. 3.

Cz. 4.

Rozmawiała Daria Detlaf

Wydarzenie dostępne na FB: https://www.facebook.com/events/313029318275402/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content