35. Franciszkańskie Spotkanie Młodych

www.fsm.fracniszkanie.pl

Ojcowie franciszkanie z Wrocławia oraz Wspólnota Młodzieży Franciszkańskiej „Pastwisko” zapraszają na 35. Franciszkańskie Spotkanie Młodych. Odbędzie się ono pod koniec lipca w Kalwarii Pacławskiej.

Hasłem 35. FSM-u jest… ISTNIENIE. W tym roku wspólnie będziemy zastanawiać się nad sensem istnienia każdego z nas, źródłem naszego życia oraz celem. Czy człowiek zawsze jest chciany? Czy nasze życie ma znaczenie dla innych? Czy jest jeden cel naszego życia czy też jest ich wiele? Co, jeśli tego celu i sensu nie widzę? (fsm.franciszkanie.pl)

Franciszkańskie Spotkanie Młodych to czas pogłębiania relacji z Bogiem oraz odkrywania Jego miłości w życiu każdego z nas. Tydzień na kalwaryjskim wzgórzu jest pełen pięknych nabożeństw, inspirujących konferencji oraz budujących świadectw. Na te siedem dni w roku Kalwaria Pacławska, która co roku w tym czasie gości ponad tysiąc młodych ludzi, staje się miejscem eksplozji radości, pasji i młodości podczas najstarszego religijnego spotkania młodych w Polsce. (fsm.franciszkanie.pl)

Na wyjazd zaprasza koordynator wyjazdu o. Martin Buntov posługujący w parafii pw. św. Karola Boromeusza we Wrocławiu przy ul. Kruczej.

cz. 1

cz. 2

cz. 3

cz. 4

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content