Dzień Taty z Wrocławskim Klubem Ojca już 24 czerwca w Kinie Nowe Horyzonty

fot. Radio Rodzina

Jak opowiadać dzieciom historie, które budują relację, charakter i wartości? O tym rozmawialiśmy z Piotrem Gajdą z Wrocławskiego Klubu Ojca, który już 24 czerwca organizuje Dzień Taty : dzień świadomego ojcostwa we Wrocławiu! W programie wspólna integracja i warsztaty storytellingowe.

Wrocławski Klub Ojca już od wielu lat zrzesza ojców z Wrocławia i okolic organizując różnego rodzaju warsztaty. Kolejną taką okazją staje się Dzień Taty.

Na to wydarzenie, które organizujemy w Kinie Nowe Horyzonty patrzymy z tej perpektywy, żeby dać przestrzeń ojcom, tak żeby mogli złapać oddech i opowiadać dobre historie — mówi Piotr Gajda.

We wnętrzu każdego z nas drzemią pokłady wartościowych historii do opowiedzenia. Na warsztatach uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak czerpać z tych pokładów.

Jak opowiadać wartościowe historie?

Wydarzenie rozpocznie wspólna integracja budowana wokół opowiadania historii.

O 19:30 rozpocznie się Warsztat: Storytelling Taty – Jak opowiadać dzieciom historie, które budują relację, charakter i wartości, które poprowadzi Piotr Gajda. Ojcowie będą mogli zdobyć wiedzę i umiejętności, które będą stanowiły wsparcie w codziennych rodzicielskich wyzwaniach.

Podczas warsztatu uczestnicy poznają:

– mechanikę tworzenia angażujących historii,
– sposoby przekazywania wartości poprzez opowieści,
– znaczenie historii z własnego życia w budowaniu tożsamości ojca,
– praktyczne narzędzia i ćwiczenia do wykorzystania w codziennym życiu rodzinnym.

Posłuchaj całej rozmowy:

Zachęcamy do odwiedzania strony wydarzenia.

DZIEŃ TATY: święto świadomego ojcostwa we Wrocławiu
Wrocławski Klub Ojca & Kino Nowe Horyzonty
24.06.2026 | start 18:00 Kino Nowe Horyzonty

tekst własny / mat. pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl