Na basenach i kąpieliskach tłumy wrocławian

fot. Radio Rodzina

Gdzie szukać ochłody w upalne dni? Oczywiście nad wodą. We Wrocławiu mamy kilkanaście basenów, kąpielisk i kilka aquaparków, z których chętnie korzystają mieszkańcy.

Na początek sprawdzamy pływalnię letnią „Orbita” przy ul. Wejherowskiej. Obiekt otwarty jest codziennie, dysponuje leżakami, trzema nieckami i terenem zielonym. – W upalne dni frekwencja naprawdę jest duża. – tłumaczy Maciej Moczko, rzecznik WCT Spartan.

Bilety można kupić on-line albo w kasach. Kolejki nie odstraszają klientów, którzy nad wodą szukają odpoczynku i relaksu. Sprawdziliśmy nastroje.

Ratownicy przypominają, by przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zaznacza Mariusz Mirocki, szef ratowników na wrocławskich kąpieliskach.

Pływalnia letnia „Orbita” otwarta jest codziennie od godz. 9:00 do 19:00, a w weekendy i święta do 20:00. W ciągu weekendu z obiektu korzysta ok. 7 tys. osób – zaznaczają organizatorzy.

Zapraszamy na materiał z Pływalni Letniej „Orbita” już dziś (środa) po godz. 16:10. Mamy dla słuchaczy Radia Rodzina zaproszenia na basen!

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content