31. Salwatoriańskie Forum Młodych

Mat. Pras.

Hasło tegorocznego Forum to „Trzymaj poziom”. Tradycyjnie wydarzenie odbywa się w Dobroszycach w dniach 8 – 15 lipca. W programie są codziennie warsztaty o szerokiej tematyce oraz spotkania z gośćmi poruszającymi ważne, duchowe i życiowe tematy.

Podczas ostatnich dni Forum, zwanych Świętem Młodych, wieczory uświetnią występy artystów takich jak Kamil Bednarek, Anatom, Amelia Lubicz-Miszewska oraz 40i30na70. Gośćmi specjalnymi będą: bp Maciej Małyga, prowincjał Salwatorianów ks. Józef Figiel SDS, Anatom, Monika i Marcin Gomułkowie (poczatekwiecznosci.pl), Tomasz Węgrzyn, Ewelina Chełstowska (urzekajaca.pl), Ewelina i Urszula Blinstrub oraz Michał Tracz.

Forum Młodych od ponad 30 lat konsekwentnie zbiera młodzież z całej Polski, która chce rozwijać swoją relację z Bogiem, talenty oraz relacje z drugim człowiekiem, gromadząc setki inspirujących osób w jednym miejscu. W tym roku zebraliśmy w Dobroszycach blisko trzysta osób.

„Forum młodych to miejsce rozwoju osobistego i duchowego. To przestrzeń dla młodzieży, gdzie uczestnicy mogą tworzyć wartościowe relacje, poznawać siebie nawzajem i Boga oraz doświadczać wartości wspólnoty” – mówi Antek.

„Przyjeżdżając pierwszy raz na Forum Młodych, nie wiedziałam, czego się spodziewać, ale doświadczyłam czegoś niesamowitego. Najważniejsze dla mnie są adoracje, podczas których często doświadczam Boga w sposób bardzo personalny i osobisty” – dzieli się Lena.

Mat. Pras.
Mat. Pras.
Mat. Pras.

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content