Teatr, taniec i śpiew, czyli aktywny weekend w Czasoprzestrzeni

fot. Facebook Czasoprzestrzeń

W pierwszy weekend lipca w Zajezdni Dąbie będzie można obcować z różnymi rodzajami sztuki. Sobotni wieczór umili koncert zespołu Khemmis. W niedzielę przypadnie IX Światowy Dzień Tańca w Kręgu i będzie można obejrzeć teatralny spektakl dyplomowy.

W okresie wakacyjnym Czasoprzestrzeń nie pozwoli się nudzić. Lipiec w tym miejscu rozpoczyna się wyjątkowo intensywnie. Kulminacja wydarzeń przypada na niedzielę, kiedy odbędzie się IX Świtowy Dzień Tańca w Kręgu. O co chodzi w tym intrygująco brzmiącym wydarzeniu? Opowiada Barbara Matczak, koordynatorka projektów artystycznych w Czasoprzestrzeni.

Impreza ta w Polsce nie cieszy się jeszcze zbyt dużą popularnością, ale na całym świecie ma już wielu fanów, którzy chcą wyrazić swoją jedność przez taniec.

To nie jedyne wydarzenie kulturalne, które odbędzie się w niedzielę w Zajezdni Dąbie. Znajdzie się również coś dla miłośników teatru.

Wstęp na spektakl jest bezpłatny. Jednak aby mieć gwarancję miejsca siedzącego, należy zapisać się poprzez formularz dostępny na Facebooku: https://facebook.com/events/s/daily-soup-spektakl-dyplomowy-/969852794594106/

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content