Zlot zabytkowych pojazdów oraz wielkie otwarcie wystawy

Mat. Pras.

Gmina Trzebnica zaprasza na wyjątkową wystawę przeznaczoną dla fanów dawnej motoryzacji. Jej pierwsza edycja miała miejsce blisko rok temu w sierpniu 2023, którą poprzedziło zorganizowanie w ramach Wiosennego Turystycznego Rajdu Pojazdów Zabytkowych zjazdu zabytkowych aut. Oba wydarzenia potwierdziły, jak wielkie zainteresowanie wzbudzają zabytkowe pojazdy, przyciągając zwiedzających nawet z innych regionów. Dlatego w obecnym roku „Letnia gratka” znajduje swoją kontynuację. W Galerii Trzebnickiej znajdą się kolejne eksponaty, wzbogacone o odpowiednie gadżety: stare gogle, kask, rękawice, pilotki itd. A wszystko to w duchu starej motoryzacji i dawnych kierowców szosujących po drogach wojewódzkich, powiatowych i gruntowych przed kilkudziesięciu laty…

Aby jeszcze bardziej urozmaicić wydarzenie – oficjalne otwarcie wystawy zostanie uhonorowane zlotem zabytkowych aut na parkingu przed Urzędem Miejskim, na którym pojawią się zabytkowe pojazdy przynależące do członków stowarzyszenia Retro Moto Rawicz. To grupa miłośników starej motoryzacji powiatu rawickiego, którzy dzielą się swoją pasją i chętnie uczestniczą we wszelkich zjazdach i „spędach” powyższego rodzaju. Na wielkie otwarcie wystawy „Letnia Gratka II” zapraszamy w sobotę 29 czerwca od godz. 10:00 do godziny 15:00. W ramach imprezy będzie można zakupić m.in. kawę, lane piwo, napoje chłodzące oraz kiełbaski z grilla.

Będzie to wielkie otwarcie motoryzacyjnego sezonu letniego w Galerii Trzebnickiej, w ramach którego pokaz aut na parkingu przed Urzędem Miejskim zostanie poszerzony o udostępnione do oglądania przez najbliższe dwa miesiące zabytkowe motory łącznie 13 wystawców. Będzie to największa do tej pory impreza tego typu w powiecie trzebnickim.

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content