Wybierz się z nami w rejs po Odrze!

fot. Radio Rodzina

Centrum Turystyki Wodnej Turizmo to popularne miejsce we Wrocławiu, które udostępnia zwiedzającym rejsy statkiem, jachtem czy kajakami. O popularności oglądania miasta z tej perspektywy rozmawiamy z właścicielem, Alexem Sellem.

Nad rzeką Odrą znajduje się wiele atrakcji dla turystów. Wśród nich rejsy, imprezy, a nawet zaręczyny na statku! Spotykamy się z załogą w Zatoce Gondoli.

Flota firmy obejmuje 12 statków dużych i małych, kilkadziesiąt kajaków, a także motorówki, gondole czy jachty motorowe – mówi Alex Sell z Centrum Turystyki Wodnej Turizmo.

Dopływamy pod Gmach Główny Uniwersytetu Wrocławskiego. Na tej wysokości kursy zawracają, gdyż za Mostami Pomorskimi jest śluza oraz elektrownia. – tłumaczy kierownik jednostki.

Z rejsów najchętniej korzystają wrocławianie, którzy chcą niezapomnianych emocji. My zdecydowaliśmy się na rejs ekstremalny za Mostem Grunwaldzkim i kładką Zwierzyniecką.

Centrum Turystyki Wodnej Turizmo i Radio Rodzina zapraszają do wspólnej zabawy. W każdy piątek po godz. 10:10 na antenie emitujemy odcinki i rozdajemy słuchaczom zaproszenia na „Statek Kaczuszka”. Do usłyszenia!

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content