Podpisane umowy na projekty dróg w gminie Trzebnica

Mat. Pras.

Burmistrz Marek Długozima podpisał umowy na wykonanie dokumentacji projektowej kolejnych dróg na terenie Gminy Trzebnica. Firma A&J CONSULTING Andrzej Kałużny wykona projekty dla Masłowa, Ujeźdźca Małego, Biedaszkowa Wielkiego i Będkowa.

– Już niebawem wiele ulic zostanie gruntownie wyremontowanych, a tym samym sprawimy, że poruszający się po nich ludzie zyskają na bezpieczeństwie i będą odczuwać znacznie większy komfort. Ostatnie lata to czas wielkich zmian na terenach wiejskich, realizacji wielu ważnych projektów w tym m.in. budowy świetlic, placów zabaw, szkół, boisk wielofunkcyjnych, dróg wraz z oświetleniem i chodnikami. To ponad 500 inwestycji, które sukcesywnie tworzymy, by zmieniały się nasze wsie – powiedział burmistrz Marek Długozima.

Na terenie Masłowa i Będkowa wkrótce powstaną nowe świetlice, w Biedaszkowie Wielkim trwa przebudowa głównej drogi, a w Ujeźdźcu Małym drogi bocznej. Podpisanie umowy na projekty przebudowy kolejnych dróg jest następną cegiełką do rozwoju tych sołectw. Warto przypomnieć, że projekty wykonane zostaną również dla Szczytkowic, Marcinowa, Kuźniczyska, Koniowa, Piersna czy Kobylic.

Więcej informacji na stronie gminy Trzebnica.

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content