Jacek Sutryk: Nie polecam nikomu walki z krzyżem

fot. Radio Rodzina

Porannym Gościem Radia Rodzina był Jacek Sutryk. Na antenie prezydent Wrocławia odniósł się m.in. do współpracy z nowym marszałkiem województwa, ściąganiu krzyży w urzędach oraz ciągłej kampanii wyborczej. W rozmowie nie zabrakło też tematu inwestycji wrocławskich czy sprzedaży Śląska Wrocław.

Jednym z pierwszych poruszonych w porannej rozmowie był temat ściągania krzyży we wrocławskich urzędach. Z taką inicjatywą wyszła Lewica, która pomimo zakończenia kampanii wyborczej chce jakoś zaznaczyć swoją obecność na scenie politycznej. Jacek Sutryk skomentował tą sytuację.

Zamiast na kreowaniu wewnętrznych konfliktów i podziałów, które może spowodować ściąganie krzyży, prezydent wolałby, żeby wszyscy politycy skupili się na zagrożeniu zewnętrznym.

W rozmowie został też poruszony temat współpracy urzędu marszałkowskiego z miastem. Jacek Sutryk przyznał, że ma co do tego wielkie nadzieje. Zapowiedział, że współpraca ta będzie bardzo owocna.

Nie zabrakło też tematów związanych z inwestycjami miejskimi. Na otwarcie ciągle czeka nowy Aquapark na Zakrzowie. Do tego basenu oraz innych odniósł się prezydent Wrocławia.

W sobotę odbędzie się 10. Półmaraton Wrocławski. Jacek Sutryk zaprasza wszystkich wrocławian do tego, by przyjść i kibicować.

Posłuchaj całej rozmowy:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content