Ruszyła nowa edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska

fot. N. Wójcik

Z początkiem tygodnia ruszyła kolejna, już 21. edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska. Wspomniana akcja ma na celu promocję atrakcji i walorów turystycznych naszego regionu. Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska to etap regionalny większego przedsięwzięcia – konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny w Polsce [- przyp. red.].

Z okazji startu kolejnej edycji konkursu Dolnośląska Organizacja Turystyczna we współpracy z Urzędem Marszałkowskim zorganizowały spotkanie, na którym zaprezentowano wszystkie Najlepsze Produkty Turystyczne na Dolnym Śląsku. Na konferencji obecny był też Jacek Janowski – dyrektor Departamentu Wsparcia Rozwoju Turystyki z Polskiej Organizacji Turystycznej, który wytłumaczył czym jest Najlepszy Produkt Turystyczny.

Oprócz tytułu Najlepszy Produkt Turystyczny obiekty dostają w nagrodę kampanię promocyjną.

Żeby obiekt mógł powalczyć o wspomniany powyżej tytuł, musi spełnić wiele kryteriów. Jacek Janowski z POT tłumaczy jakie.

Z kolei wicemarszałek województwa – Wojciech Bochnak – zaznacza, że konkurs jest ważny dla regionu i warto w nim wystartować.

Wojciech Bochnak bez chwili zawahania przyznał, że Dolny Śląsk ma się czym chwalić.

Poniżej możecie zobaczyć jakie obiekty turystyczne zyskały miano najlepszych na Dolnym Śląsku, a na zdjęciach – zeszłorocznych triumfatorów.

Zobacz Najlepsze na Dolnym Śląsku!

Fot. Mat. pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content