Czerwiec w Nowym Pafawagu

fot. Radio Rodzina

Z początkiem czerwca ruszył nabór na projekty integrujące mieszkańców Nowego Dworu. Pomysł zgłosić może każdy, jednak należy pamiętać, że musi być on zrealizowany na tym osiedlu. To nie jedyne co dzieje się na Nowym Dworze. O szeregu wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury Nowy Pafawag opowie Ania Lewińska. Na rozmowę zapraszamy w poniedziałek o 10:10.

Czerwiec na Nowym Dworze stoi nie tylko pod znakiem wydarzeń kulturalnych. Ważnym projektem, który rozpoczął się z początkiem czerwca jest „Nowy wspólny Dwór”. Organizatorem wspomnianego projektu oraz imprez kulturalnych na osiedlu jest Centrum Kultury Nowy Pafawag, które mieści się w tym samym miejscu co do niedawna Centrum Kultury Wrocław – Zachód. Ania Lewińska z Centrum Kultury Nowy Pafawag tłumaczy skąd taka zmiana.

Nowy wspólny Dwór

„Nowy wspólny Dwór” to projekt, w ramach którego mieszkańcy Nowego Dworu i Wrocławia mogą zgłaszać swoje pomysły na integrację mieszkańców osiedla. O szczegółach mówi Ania Lewińska z Centrum Kultury Nowy Pafawag.

W projekcie można zgłosić różnego rodzaju inicjatywy.

Jak mówi Ania Lewińska, projekt może zgłosić każdy, ale musi on być skierowany do mieszkańców Nowego Dworu.

Nabór ruszył 3. 06 i potrwa do 20.06, do godz. 9:00.

Święto Wrocławia na Nowym Dworze tydzień wcześniej

Święto Wrocławia będzie obchodzone w całym Wrocławiu. Jednak, na Nowym Dworze obchody rozpoczną się tydzień wcześniej – 16. czerwca.

Jak będzie wyglądał ten dzień mówi Ania Lewińska.

Święto Wrocławia to nie jedyne wydarzenie organizowane przez Centrum Kultury Nowy Pafawag w czerwcu. Więcej informacji o warsztatach i koncertach odbywających się na Nowym Dworze znajdziecie tutaj.

Na rozmowę z Anią Lewińską zapraszamy w poniedziałek o godz. 10:10.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content