Radio Rodzina na fali z Centrum Turystyki Wodnej Turizmo

fot. Radio Rodzina

Radio Rodzina wspólnie z Centrum Turystyki Turizmo we Wrocławiu zapraszają na przygodę po Odrze. Zanurzcie wiosła i dajcie się ponieść pięknej przygodzie na wodzie, a także poczujcie wiatr we włosach podczas rejsu. Z okazji zbliżających się wakacji mamy dla Was zaproszenia na kajak i na statek.

Między 7 a 28 czerwca (w każdy piątek) można wygrać na antenie zaproszenie dla dwóch osób na kajak.

Z pasji do biznesu – tak zaczęła się przygoda wodna na Odrze, mówi Alex Sella, właściciel Centrum Turystyki Wodnej Turizmo.

Dziesięć lat działalności to dowód na to, że pasja połączona z przedsiębiorczością może prowadzić do sukcesu. Firma, która zaczęła od jednej łodzi, teraz cieszy się renomą w branży turystyki wodnej.

Historia Ani Koniuszewskiej, menadżerki Turizmo zaczęła się od dziecięcych obozów żeglarskich i stopniowego zdobywania uprawnień.

Firma Turizmo planuje rozszerzenie floty o nowe jednostki. Alex Sell przyznaje, że wkrótce dołączą dwa nowe katamarany, co z pewnością ucieszy turystów.

Popularne trasy rejsów nie obejmują dalekich wycieczek do Berlina czy Bałtyku, jedynie istnieje taka możliwość, aby tam dopłynąć przy odpowiednim stanie wód, dodaje właściciel.

Zasady zabawy są proste. Od 7 do 28 czerwca (w każdy piątek) między 7:00 a 11:00 słuchaj Radia Rodzina i wysyłaj zgłoszenie (SMS-owo, telefonicznie lub przez media społecznościowe).

Na rozmowę z Alexem Sellem, właścicielem Turizmo oraz Anią Koniuszewską, menadżerką Turizmo zapraszamy 7 czerwca (piątek) o godz. 10:10.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content