Wypalenie zawodowe tematem przewodnim 6. edycji #muzealniaków

fot. Radio Rodzina

Niedługo ruszy akcja #muzealniaki, w ramach której będą odbywały się szkolenia dla pracowników instytucji kultury. Jednak, z początkiem czerwca Muzeum Pana Tadeusza organizuje wydarzenia, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych. A będą to – spotkanie autorskie z Agatą Szydłowską oraz spacer dzielnicami Wrocławia.

W dniach 12-14 czerwca odbędzie się akcja #muzealniaki, organizowana przez Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu. Są to szkolenia skierowane do osób pracujących w instytucjach kultury. Tegoroczna, 6. edycja projektu ma nieco inną formę, o której mówi Joanna Hytrek-Hryciuk z Sekcji Edukacji Muzeum Pana Tadeusza.

Tematem przewodnim tej edycji będzie wypalenie zawodowe. A co za tym idzie, wokół tego tematu będą skupiały się panele dyskusyjne oraz wizyta studyjna. Warsztaty wyjazdowe są tradycją w tym projekcie. W tym roku 30 uczestników pojedzie do Ziębic oraz Złotego Stoku. O tym jak wygląda taka wizyta opowiada Joanna Hytrek-Hryciuk.

By wziąć udział w projekcie należało się do niego zgłosić poprzez specjalny formularz. Joanna Hytrek-Hryciuk mówi, że odpowiedź z jednego formularza powinna być hasłem przewodnim tej edycji.

#muzealniaki to akcja zamknięta, w której mogą brać udział jedynie pracownicy instytucji kulturalnych. Jednak, Muzeum Pana Tadeusza zaprasza wszystkich na dwa wydarzenia, które odbędą się w najbliższym czasie. W czwartek, 6.06 w budynku muzeum odbędzie się spotkanie autorskie z Agatą Szydłowską – autorką książki „Futerał”, a w sobotę, 8.06 będzie miał miejsce spacer po Wrocławiu. O szczegółach mówi Joanna Hytrek-Hryciuk.

Zarówno na spotkanie autorskie jak i na spacer jest wstęp wolny. Jednak, by wziąć udział w spacerze należy najpierw zapisać się przez formularz dostępny na stronie Muzeum Pana Tadeusza.

Pełna rozmowa z Joanną Hytrek-Hryciuk w poniedziałek po godz. 16:00!

Fot. Mat. pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content