20-lecie Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce

Mat. Pras.

Wójt Gminy Długołęka Wojciech Błoński oraz Gminny Ośrodek Kultury w Długołęce zapraszają na najhuczniejsze urodziny w roku – „Jak jeden dzień – 20 lat GOK” to wydarzenie, które jest podsumowaniem dwóch dekad pracy GOK Długołęka.

To miejsce pełni niezastąpioną rolę w naszej społeczności, promując sztukę, kulturę oraz rozwój społeczny. W związku z tym wyjątkowym jubileuszem zapraszamy na szereg wydarzeń kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych, które odbędą się w Parku Szczodre w dniach 24-26.05.2024r. 

Czekają na Was – Genesis, Bryska, Mezo, Ireneusz Krosny, Grupa Mocarta, a także wiele innych aktywności, takich jak Gotowanie z Pacalem, pokazy gry w zośkę, loty balonów, pokaz animacji na wodzie, występy lokalne, warsztaty, lunapark czy festiwal foodtrucków. 

Strażacki Dzień Dziecka

25 maja – w drugi dzień wydarzenia, w ramach uroczystości związanych z Dniem Strażaka, o godzinie 11:00 zostanie odprawiona Msza Święta polowa w intencji strażaków. Przewodniczył jej będzie proboszcz parafii pw. Św. Michała Archanioła w Długołęce ks. Łukasz Piłat, który jest również kapelanem strażaków w gminie Długołęka. Po niej odbędzie się wręczenie nagród i odznaczeń. 

W międzyczasie, od godziny 10:00 do 14:00 będą trwały animacje dla dzieci z darmową watą cukrową i

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/814670570518351

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content