Między nami sąsiadami, czyli festyn sąsiedzki na Szczepinie

fot. facebook.com/Rada Osiedla Szczepin

Rada Osiedla Szczepin zaprasza wszystkich na festyn osiedlowy „Między nami sąsiadami”. Organizatorzy zapewniają, że tego dnia atrakcji nie zabraknie nikomu – ani małym ani dużym. A po dniu pełnym wrażeń przewidziany jest koncert finałowy. Festyn „Między nami sąsiadami” rozpocznie się w sobotę 25. maja o godz. 11:30.

W najbliższą sobotę, na skwerze św. o. Damiana De Veuster, po raz kolejny odbędzie się festyn sąsiedzki pod hasłem „Między nami sąsiadami”. Festyn sąsiedzki na Szczepinie odbywa się regularnie od trzech lat. O jego początku opowiada Michał Kawa – radny osiedlowy.

Podczas wydarzenia organizatorzy zapewniają wiele atrakcji. Jak mówi Michał Kawa, nie inaczej będzie i w tym roku. W programie znajdzie się wiele aktywności rodzinno-sportowych, warsztatów. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

Zawody sportowe będą stanowiły sporą część festynu. O tym kto może wziąć w nich udział oraz jakie nagrody są przewidziane mówi Michał Kawa.

Co roku na festynie sąsiedzkim organizowane są też warsztaty z sitodruku. W tym roku one również się odbędą. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców 100 koszulek, na których będzie można za darmo wykonać napis „Jestem ze Szczepina”, a potem wziąć ją do domu. Na tym jednak nie koniec, ponieważ organizatorzy planują jeszcze inne zajęcia, min. takie jak własnoręczne robienie przypinek czy z techniki decoupage. Na godz. 16:30 zaplanowany jest też koncert finałowy, jednak organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzić kogo będzie można usłyszeć.

Na festynie nie braknie też strefy gastronomicznej.

Festyn rozpocznie się w sobotę 25.05 o godz. 11:30 i potrwa do godz. 17:30. Organizatorzy zapraszają na wydarzenie każdego, nie tylko mieszkańców Szczepina.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content