Magical Dreams we Wrocławiu!

fot. Radio Rodzina

Międzynarodowa Wystawa Magical Dreams prezentuje dzieła 40 wybitnych artystów z różnych krajów i kontynentów: z Polski, Armenii, Austrii, Czech, Kuby, Francji, Meksyku, Rosji (Syberia), Ukrainy, USA i Włoch. Jest to największa tego typu ekspozycją w Europie. Obejrzeć ją możemy do 24 maja 2024 roku w Centrum Historii Zajezdnia.

W środę 8 maja 2024 r. w Centrum Historii Zajezdnia odbyło się uroczyste otwarcie. Organizatorem wystawy są Fundacja Sopra Art i Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Rodzina.

Wernisaż rozpoczął się przywitaniem gości. Ks. prof. dr hab. Sławomir Stasiak, Rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu opowiedział, jak doszło do współpracy i zorganizowania takiej wystawy.

Kuratorkami wystawy są Barbara Demuth-Garbień i Katarzyna Bator, które w rozmowie z Radiem Rodzina opowiedziały, jak wyjątkowym wydarzeniem jest ta ekspozycja.

Na temat wystawy wypowiedział się też dr Andrzej Jerie, dyrektor Centrum Historii Zajezdnia, gdzie odbywa się ekspozycja.

Wszystkich chętnych do obejrzenia wystawy zapraszamy do 24 maja br. do Centrum Historii Zajezdnia. Fotorelację z wydarzenia można obejrzeć na stronie Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu przejdź.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content