Elżbieta Witek: Wybory do Europarlamentu mają kluczowe znaczenie dla przyszłości Polski

fot. Radio Rodzina

Marszałek Elżbieta Witek, szefowa dolnośląskich struktur Prawa i Sprawiedliwości podkreśliła, że wybory do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w czerwcu są niezmiernie istotne, będą one decydowały o naszej niepodległości, o naszej suwerenności, o życiu nas i następnych pokoleń na wiele, wiele dekad.

– Wybory do Europarlamentu są wyjątkowe i mają kluczowe znaczenie dla przyszłości Polski – mówi Marszałek Elżbieta Witek, szefowa PiS na Dolnym Śląsku.

– „Zielony Ład” jest w rzeczywistości zielonym oszustwem – dodaje Elżbieta Witek.

– Z ogromną dumą i satysfakcją rekomenduję panią Annę Zalewską, jako lidera naszej listy do Parlamentu Europejskiego – mówi szefowa regionu.

– Eurodeputowani Prawa i Sprawiedliwości głosowali przeciwko „Zielonemu Ładowi”, nie dlatego, że nie chcą zieloności czystego powietrza, czystej wody, czy zdrowej gleby, ale tylko dlatego, że zielony ład nie ma nic wspólnego z ochroną środowiska – mówi Europoseł Anna Zalewska.

Siedem postulatów w deklaracji PiS.

– Wszystkie te zapisy związane z Zielonym Ładem czy też z centralizacją Unii Europejskiej to ograniczenie własności, prywatności i wolności – dodaje Anna Zalewska.

Zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego to temat debaty politycznej i konferencji naukowej, które odbędą się 7 i 8 maja 2024 r. na Wydziale Nauk Społecznych oraz w siedzibie Biura Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu. Pierwszego dnia przy ulicy Koszarowej 3 odbędzie się debata z politykami wszystkich ugrupowań parlamentarnych.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content