Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” zdobywa Diament Miesięcznika Forbes 2024

Foto: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK"

W minionym tygodniu odbyła się gala wręczenia tytułów Diamentów Miesięcznika Forbes 2024. Wyróżnienie to trafiło do tych firm, które najlepiej dostosowały swój model biznesowy do współczesnych wyzwań. Wśród laureatów znalazła się Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”. Diament odebrał Prezes Zarządu, Piotr Wojtyczka.

– Żyjemy w czasach, w których dynamizm zmian gospodarczych i geopolitycznych wymaga od przedsiębiorców elastycznego modelu zarządzania biznesem – mówi Mariusz Tomczak, Dyrektor Zarządzający w WSSE „INVEST-PARK”.

Podczas wydarzenia odbył się panel dyskusyjny pt. „Nowa Nadzieja – jak wykorzystać Polską odwilż, by wzmocnić biznes przed wyzwaniami dekady”. Debata poruszała tematy takie jak cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja, polityczny krajobraz po wyborach oraz szanse i zagrożenia dla firm w kontekście tych okoliczności.

45 firm zlokalizowanych w Strefie również zostało uhonorowanych tym prestiżowym tytułem. To dowód na to, że ulgi podatkowe i tworzenie otoczenia wspierającego biznes, przyczyniają się do ich sukcesu.

Foto: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content