Poseł Bogdan Zdrojewski: Rachunek sumienia został zrobiony

fot. Radio Rodzina

Naszym gościem jest Bogdan Zdrojewski, poseł na Sejm RP i były prezydent Wrocławia. Pytamy, czy godzi się z Jackiem Sutrykiem i popiera jego kandydaturę oraz, czy rekomendacja Michała Jarosa na Marszałka województwa dolnośląskiego jest ze strony Platformy Obywatelskiej aktem ekspiacji.

– Nie współczułem Jackowi Sutrykowi sytuacji, w jakiej się znalazł po pierwszej kadencji. Bo wydaje mi się, że taka lekcja, o ile jest dobrze odebrana, jest lekcją bezcenną. Rachunek sumienia został zrobiony, on wypadł dobrze i dla Wrocławia może być źródłem pewnych korzyści. – mówi poseł Bogdan Zdrojewski.

– Bardzo mnie to ucieszyło, bo to oznacza, że myślenie o Wrocławiu nie ma charakteru wyłącznie iluzorycznego, tylko rzeczywiste. Możemy przystępować do drugiej tury, do głosowania w niedzielę, w spokojniejszym nastroju. – dodaje na antenie Radia Rodzina były prezydent Wrocławia.

– Nie znam pani Izabeli Bodnar. Wrocław czeka bardzo trudne 5 lat. Będą to nowe wyzwania. Wrocławiowi potrzebne są nowe pomysły i poważne zmiany, jeśli chodzi o pewne standardy. I odpowiedź pana Jacka Sutryka była pozytywna, ale po pierwszej turze. – zaznacza poseł Zdrojewski.

Posłuchaj:

Rozmowę prowadził ks. Rafał Kowalski.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content