OFCA poszukuje wolontariuszy

Mat. Pras.

OFCA to nie tylko artyści i widzowie, to także duża grupa pozytywnie zakręconych osób, bez których festiwal nigdy by nie powstał.

To właśnie zaangażowanie koordynatorów i wolontariuszy składa się na sukces każdej edycji. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek pracowali przy festiwalu i zapraszamy do współpracy nowych zapaleńców.

Kto może zostać wolontariuszem?

Wolontariuszem może zostać każda osoba pełnoletnia, niezależnie od posiadanego doświadczenia. Osoba niepełnoletnia, która ukończyła 16 lat, także może dołączyć do naszej ekipy. W takim wypadku wymagana jest jednak zgoda rodzica lub prawnego opiekuna.

Jakie są zadania wolontariuszy? 

Festiwalowi wolontariusze działają wszędzie tam, gdzie są aktualnie potrzebni. Wspierają koordynatorów w ich pracy, pomagają artystom, widzom i uczestnikom warsztatów w ramach wyznaczonych zadań. Wolontariusze potrzebni są między innymi do prawidłowego funkcjonowania Centrum Festiwalowego i Informacyjnego, angażują się w działania z zakresu social media, pomagają przy organizacji warsztatów dla dzieci, fireshow, produkcji scenicznych i ulicznych występów. 

Wolontariat – dlaczego warto? 

Jeśli lubisz nasz festiwal i na każdą jego edycję czekasz z niecierpliwością zapraszamy Cię do grona wolontariuszy. To jedyna okazja, aby poznać kulisy Oleśnickiego Festiwalu Cyrkowo-Artystycznego i specyfikę pracy nad dużym projektem o międzynarodowym zasięgu. Gwarantujemy, że zdobędziesz cenne doświadczenie w organizowaniu imprezy kulturalnej, poznasz fascynujących ludzi i już na zawsze staniesz się częścią ofcowej rodziny.

Niech rozpocznie się przygoda!

Na wypełniony formularz zgłoszeniowy czekamy do 30 kwietnia. Następnie zaprosimy Cię do II etapu rekrutacji, czyli do indywidualnych rozmów z organizatorami festiwalu.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas na adres wolontariat@festiwalofca.pl.

Mat. Pras.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content