Dolnośląskie Forum Gospodarcze już w tę środę

fot. Natalia Wójcik

Samorząd jako siła rozwoju gospodarczego – tak brzmi hasło II Dolnośląskiego Forum Gospodarczego, na którym spotkają się reprezentanci dolnośląskich samorządów, biznesu, a także wszyscy zainteresowani tą tematyką. Przez cały dzień trwać będą debaty na tematy łączące samorządy, biznes, turystykę, współpracę, rozwój infrastruktury i wiele innych. Dolnośląskie Forum Gospodarcze w Szczawnie – Zdrój rusza już jutro.

O tym, czym jest to wydarzenie opowiada na antenie Radia Rodzina Kamil Hupajło, czyli radca prawny z kancelarii KHG, która jest partnerem merytorycznym Forum.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:30 i praktycznie cały dzień będzie wypełniony panelami dyskusyjnymi, a właściwie debatami. Jak zaznacza Kamil Hupajło, będzie 8 paneli dyskusyjnych i ponad 50 panelistów. Dzień rozpoczną jednak dyskusje mocno związane z tematami samorządowymi i biznesowymi.

W pierwszym panelu wezmą udział dolnośląscy samorządowcy, min. Rafał Dudkiewicz czy Roman Potocki.

Drugi panel będzie już bardziej związany z tematyką biznesu, co podkreśla Kamil Hupajło.

We wtorek (19.03) również w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie – Zdrój odbędzie się Gospodarcze Forum Młodzieży. Jego uczestnicy skupią się na wskazaniu obecnych problemów dolnośląskiej młodzieży, a także będą pracować nad strategią rozwoju młodzieży dolnośląskiej.

Udział w II Dolnośląskim Forum Gospodarczym jest bezpłatny, jednak organizatorzy proszą o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez stronę internetową. Tam też można znaleźć pełen harmonogram wydarzenia.

Posłuchaj pełnej rozmowy już teraz!

Część 1

Część 2

Część 3

Radio Rodzina objęło II Dolnośląskie Forum Gospodarcze patronatem medialnym.

fot. facebook.com/dfogpl

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content