Izabela Bodnar startuje w wyborach na urząd prezydenta Wrocławia

fot. Radio Rodzina

Poseł na Sejm, ekonomistka, menedżerka z wieloletnim doświadczeniem, wrocławianka – Izabela Bodnar została zaprezentowana jako kandydatka Trzeciej Drogi na urząd prezydenta Wrocławia. Jest jedyną kobietą ubiegającą się o to stanowisko w nadchodzących wyborach samorządowych.

Trzecia Droga zainaugurowała kampanię samorządową na Dolnym Śląsku. Kandydatką na prezydenta Wrocławia została Izabela Bodnar. W wystąpieniu przedstawiła swoją osobę i zaznaczała, że kluczowymi wartościami dla niej są zaufanie, praca zespołowa i otwartość na dialog.

W trakcie kampanii Izabela Bodnar zamierza poruszyć takie obszary jak: komunikacja w mieście, wsparcie przedsiębiorców czy troska o zieleń. Zapowiedziała też stworzenie Wrocławskiego Forum Obywatelskiego i podniesienie rangi Wrocławia na arenie międzynarodowej.

Kandydaci koalicji Polski 2050 i PSL będą walczyć o miejsca w sejmiku wojewódzkim we wszystkich okręgach. Zostaną oni przedstawieni 10 marca we Wrocławiu, podczas konwencji samorządowej Trzeciej Drogi we Wrocławiu.

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia br.

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content