WSSE: Rekrutacja od A do Z: Od odkrywania talentów do zatrudniania ekspertów – szkolenie w Wałbrzychu

Mat. Pras.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z firmą Antal ma przyjemność zaprosić na spotkanie stacjonarne, którego tematem będzie „Rekrutacja od A do Z: Od odkrywania talentów do zatrudniania ekspertów”.

Spotkanie odbędzie się 21 marca 2024 r., w godzinach 9:30 – 14:15.

Miejsce spotkania: WSSE „INVEST-PARK” sp. z o. o., ul. Uczniowska 16, Wałbrzych, sala na parterze.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proszę o zaparkowanie auta na parkingu, pod Urzędem Skarbowym, przy ul. Uczniowskiej 21.

W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, znalezienie odpowiednich talentów oraz ich efektywne pozyskanie stanowi nieustanne wyzwanie dla kadry zarządzającej i działów HR. Dlatego też nasze spotkanie zostało zaplanowane tak, aby dostarczyć Państwu wiedzy, narzędzi i praktycznych wskazówek, które umożliwią kompleksowe i skuteczne zarządzanie procesem rekrutacji – od pierwszego poszukiwania po finalne zatrudnienie.

Podczas warsztatów Ekspertki z Antala podzielą się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami w zakresie rekrutacji. Będzie to doskonała okazja do wymiany poglądów, nawiązania kontaktów oraz zdobycia cennych inspiracji, które mogą przyczynić się do doskonalenia procesów rekrutacyjnych w Państwa firmach.

Szukasz klucza do efektywnego procesu rekrutacyjnego? Chcesz poznać tajniki analizy kandydatów i tworzenia przekonujących ofert? To szkolenie jest dla Ciebie!

Agenda:

  • Rozpoczęcie Rekrutacji: Od Czego Właściwie Zaczynamy? Odkryj, kiedy i kto odgrywa tu kluczową rolę.
  • Analiza i Wybór Kandydatów: Sztuka Odkrywania Diamentów w Tłumie
  • Ofertowanie: Jak złożyć propozycję nie do odrzucenia?

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Katarzyna Sławińska, Team Manager dywizji Engineering, Logistics & Operations

Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz stanowiska z obszaru executive, w szeroko rozumianym sektorze przemysłowym i logistyce. Pracuje z największymi międzynarodowymi firmami z branży Automotive, FMCG i pokrewnych. Posiada prawie 10-letnie doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych na stanowiskach managerskich. Profesjonalny udział w rekrutacjach rozpoczęła z początkiem 2019. Dzięki wiedzy i doświadczeniu branżowemu, osiągnęła wiele sukcesów, realizując procesy na szczeblu specjalistycznym, managerskim i dyrektorskim z obszaru: szeroko pojętej produkcji, R&D, utrzymania ruchu, logistyki, supply chain czy jakości. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów Greenfield, Brownfield, oraz realizacji usług outplacement. Zrekrutowała i z sukcesem zarządza zespołem dywizyjnym, wspierającym rynek pracy na Dolnym Śląsku.

Agnieszka Winiarz, Konsultant dywizji Finance & Accountancy

Od ponad 15 lat współpracuje z największymi firmami na polskim rynku jako doradca. Na co dzień zajmuję się rekrutacjami z obszaru finansów i regularnie prowadzę projekty na role specjalistyczne i eksperckie dla klientów polskich jak i zagranicznych z branży m. in. produkcyjnej, usługowej, handlowej, FinTech, IT czy healthcare. W przeszłości bankowej kontakt z Klientem Biznesowym pozwolił mi rozwinąć się na wielu poziomach. Doświadczenie w dotychczasowej pracy nauczyło odważnie podchodzić do trudnych zadań, dzięki czemu reaguje na potrzebę klienta i kreatywnie poszukuje osób które wzmocnią jego biznes.

Paulina Szewczyk, Managing Consultant  dywizji Engineering, Logistics & Operations

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Posiada doświadczenie w współpracy z największymi międzynarodowymi firmami w branży Motoryzacyjnej, FMCG i pokrewnych sektorach.

Odpowiada za specjalistyczne rekrutacje na różnych szczeblach hierarchii – średniego i wyższego szczebla oraz stanowiska z obszaru executive.

Związana z szeroko pojętym sektorem rekrutacji od ponad 10 lat, gdzie skutecznie wspiera klientów i kandydatów w ramach różnorodnych projektów rekrutacyjnych oraz specjalnych inicjatyw, takich jak Outplacement. Od 2016 roku związana z firmą Antal, obecnie pełni funkcję Managing Consultanta w zespole Engineering & Operations.

Przykłady zakończonych procesów rekrutacyjnych obejmują stanowiska z obszarów: Produkcji, R&D, Utrzymania Ruchu, Jakości, Logistyki, Zakupów.  Specjalistka w innowacyjnych rozwiązaniach biznesowych z obszerną wiedzą na temat rynku pracy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19.03.2024, do godziny 12:00.

LINK DO REJESTRACJI:

https://forms.office.com/e/h6sMyhSsKQ?origin=lprLink

Kategorie wydarzenia:

Nasze audycje

Nasze audycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content